BIPPoniedziałek, 05.6.2023

Jest już trzecia część wirtualnego przewodnika dla dzieci

Jest już trzecia część wirtualnego przewodnika dla dzieci

Dostępna jest już trzecia część FLIPBOOKA "Dzieciaki na szlaki". Dzięki kolejnej, już ostatniej odsłonie wirtualnej publikacji możemy całą rodziną poznawać najważniejsze wydarzenia z historii powiatu gnieźnieńskiego i Gniezna od czasów piastowskich po lata współczesne, bez konieczności wychodzenia z domu.

Elektroniczna wersja przewodnika dla małych podróżników „Dzieciaki na Szlaki” autorstwa Jarosława Grygucia powstała w odpowiedzi na rozprzestrzeniającą się w kraju i na świecie epidemię koronawirusa, która wymusiła na nas konieczność ograniczenia tradycyjnych wycieczek, na rzecz równie interesujących wirtualnych podróży. „Dzieciaki na Szlaki” to wielka historia, kultura i sztuka, ciekawostki oraz niezwykłe miejsca naszego regionu, które po prostu trzeba zobaczyć. Wszystko to, wraz z barwnymi ilustracjami i opisami, ujęto w przewodniku dla najmłodszych podróżników, wydanym w formie tradycyjnej w 2020 roku przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.

Właśnie ta publikacja przeniesiona została w wirtualną przestrzeń. Warto więc poświęcić odrobinę czasu, aby wraz z najbliższymi odwiedzić najciekawsze zakątki na mapie powiatu gnieźnieńskiego.Flipbooka można obejrzeć tutaj.

Publikacja powstała w ramach programu "Kultura w sieci" finansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

drukuj:
udostępnij: