Poniedziałek, 25 września 2023
Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
pochmurno
17°C
Kliknij aby, przetłumaczyć stronę za pomocą Google Tłumacz

400-lecie naszego miasta

Ocena 0/5

Obchody 400-lecia naszego miasta rozpoczęły się już 7 kwietnia 2019 r., kiedy to kolorowym korowodem po ulicach miasta przeszli uczniowie Zespołu Szkół Podstawowych świętując Jubileusz miasta. Główne uroczystości w dniu 10 kwietnia rozpoczęła Msza Św. w intencji społeczności miejskiej, koncelebrowana pod przewodnictwem księdza biskupa. Po nabożeństwie ulicami miasta ruszył barwny orszak oficjalnie rozpoczynając wspólne świętowanie. Orszak zatrzymał się przy ulicy Mickiewicza, gdzie nastąpiło uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej na cześć 400 lat praw miejskich.

Zdjęcie do 400-lecie naszego miasta
Uroczystości zakończył wieczorny koncert lokalnego zespołu, który miał miejsce w miejskim ośrodku kultury.
 1. Spotkanie koła gospodyń wiejskich
 2. Korowód z okazji dnia wiosny
 3. Letni festiwal smaków
 4. Festiwal Kultury i Sztuki
  • Delegacja naszych partnerów z USA
  • Szkolna akademia z okazji 3 Maja
  • Otwarcie nowego centrum rekreacji
 5. Tegoroczne Dni Miasta
 6. Podpisanie umowy o partnerstwie miast

Galeria zdjęć

Grupa ludzi rozsypująca kredę w różnych kolorach Tłum stojacy przed sceną, na której gra zespół Tłum siedzący na widokni przed sceną, na której gra zespół.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.